Etkinlik: "Seviyorum, Sevmiyorum: Genç Yetişkin Kitapları"

By | 12:47 Leave a Comment
"Seviyorum, Sevmiyorum: Genç Yetişkin Kitapları"Beş tanecik bloggercık toplandık ve Vampirella öncülüğünde ve Kitap İklimi'nden Pınar'ın hazırlamış olduğu bu tatlış görsel ile yeni bir etkinlik yapalım dedik. Genç Yetişkin romanlarına yönelik  "Seviyorum, Sevmiyorum: Genç Yetişkin Kitapları" başlığında sevip sevmediklerimizi yazdık. Hoş, bu türü çok okuduğumu söylemem ama okuduklarımdan yola çıkayım ben de dedim. Buyurunuz efendim:


SEVİYORUM: İçinde bulunan tatlı ilk aşk temasını seviyorum.
SEVMİYORUM: Genelde olan aşk üçgenlerini sevmiyorum.
SEVİYORUM: Güçlü kadın karakter varsa -Katniss gibi- seviyorum.
SEVMİYORUM: Zayıf kadın karakterlere ve aşırı saflara uyuz oluyorum.
SEVİYORUM: Güzel işlenen dostluk ilişkilerini seviyorum.
SEVMİYORUM: Ergen kafasını genelde sevmiyorum; çok alıngan, çok tripli oluyorlar. Biz de olduk oradan biliyorum :D (Kusura bakmayın genşler)
SEVİYORUM: Hayata dair farkındalık kazandıkları süreçten geçmelerini okumayı seviyorum. Güzel oluyor; ilk acılar, ilk fark edişler, ilk aşklar falan işte...
SEVMİYORUM: Bad boy olarak oluşturulan fazla kastırılan ergen karakterleri sevmiyorum. Hoş Adult romanlarında da bu karakterlere uyuz oluyorum. Duymadınız mı yazar kişiler: BRAIN IS THE NEW SEXY!Diğer Katılımcıları Ziyaret Etmeyi Unutmayın ve İstiyorsanız Siz de Katılın!


Katılanlar:

0 yorum:

Yorum Gönder